O NAS

 Wraz z otwarciem nowego zakładu pralni przemysłowej prezentujemy Państwu nowy standard w wykonywaniu usług pralniczych na terenie południowej Polski.

Naszym podstawowym celem jest jakość oraz niezawodność wykonania usługi prania dlatego tym celu firma EFEKT nawiązała stałą współpracę z renomowanymi firmami z branży TEXTILE CARE takimi jak: KANNEGIESSER, LAPAUW, WSP HOLLAND zyskując w ten sposób dostęp do ogromnej wiedzy i doświadczenia jakie posiadają te koncerny w tworzeniu pralni, oraz organizowaniu i standaryzacji usług pralniczych na najwyższym, światowym poziomie.

Proces prania oraz jego technologia jest pod stałą kontrolą technologów firmy CHRYSTIEYNS współpracującymi z najlepszymi pralniami Europy oraz naszego regionu i posiadającymi kompletną wiedzę z zakresu technologii prania wszelkich rodzajów tkanin. Każdy proces prania jest szczegółowo dostosowywany do indywidualnego asortymentu każdego z naszych klientów, a najlepsze środki chemiczne pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości usługi prania przy zminimalizowaniu zużycia tkaniny w procesie technologicznym. Pranie wodne wraz z odplamianiem uporczywych zabrudzeń daje również gwarancję higienicznego procesu przy zastosowaniu środków do dezynfekcji pozytywnie zaopiniowanych przez Polski Zakład Higieny. Dodatkową gwarancją jakości jest cykliczna weryfikacja całego procesu w niezależnym, światowej klasy instytucie: Hohenstein Laboratories, którego wyniki są udostępniane naszym klientom.

Standardem naszej usługi jest także foliowanie i znakowanie tekstyliów oraz własny transport.

View the embedded image gallery online at:
https://pralnia-efekt.pl/o-nas#sigProIdbb6083f093

MAPA DOJAZDU

Jak do nas trafić?